Spoznajte aj vy dánsky recept na šťastný život! Hygge štýl vám prinesie do vašich izieb a kancelárií pocit pohodlia a harmónie.

Štýlová novinka Mosh Elite H má precízne spracovanie materiálov, ktoré spĺňa najvyššie štandardy kvality ale aj estetiky. Dodá kancelárii severský pôvab a absolútne pohodlie vďaka rozsiahlym možnostiam prispôsobenia všetkých častí stoličky, ktoré boli navrhnuté pre čo najpohodlnejšie sedenie.

Názov elitného radu H(ygge) symbolizuje absolútne pohodlie. Slovo Hygge sa stalo definíciou škandinávskej kultúry a životného štýlu. Jednoducho povedané je to spôsob ako žiť dobre, pohodlne, vyrovnane a spokojne.

Ako si vytvoriť Hygge atmosféru v kancelárii?

Pre vytvorenie Hygge atmosféry v kancelárii nepotrebujete žiadne veľké investície. Postačí vám pohodlná kancelárska stolička,  ktoré vám navodí príjemný pocit domácej pohody. Základom je pohodlné sedenie a nekonečné množstvo prispôsobenia. Vďaka štýlovému prevedeniu stoličky si dokážete navodiť útulné prostredie pre prácu i odpočinok.

Prečo si vybrať práve Mosh Elite H:

– Asynchrónna mechanika

– Cieli na absolútny komfort a pohodlie

– Bedrová opierka so vzduchovým vankúšom

– Špeciálny samovyvažovací mechanizmus

– Dizajnové prevedenie

– Prvotriedne spracovanie a odolná konštrukcia

Kancelárska stolička so špeciálnymi funkciami

Rad Elite H je vybavený špeciálnym samovyvažovacím mechanizmom s možnosťou nastavenia sklonu a pružnosti operadla podľa hmotnosti používateľa. Prenos sily pôsobiacej na sklon operadla sa dokáže nastaviť automaticky. Operadlo je možné upevniť aj v ľubovoľnom uhle a špeciálny mechanizmus tiež umožňuje nastaviť operadlo nezávisle na sedadle.

Vzduchová opierka pre to najpohodlnejšie sedenie

Bedrová opierka kancelárskej stoličky Mosh Elite H je tvorená vzduchovým vankúšom, ktorý je možné individuálne nastaviť pomocou pumpy a podporiť tak správnu ergonómiu sedenia, čo je dôležité pre zdravé a pohodlné sedenie bez bolesti chrbta.