Extra priestor s XXL stoličkou ELITE T2+

Zdravé sedenie

Potrebujete naozajstný komfort pre zdavé a pohodlné sedenie? Stoličku, ktorá skutočne vydrží väčšiu záťaž bez materiálových deformácií?
Novinkou na trhu je unikátna XXL stolička, ktorá o 1/3 väčšia než bežné stoličky. Prémiové spracovanie zaručuje odolnosť, vysokú nosnosť a naozaj dlhú životnosť.

V čom je ergonomcká stolička Mosh Elite T2+ XXL iná?

1. Priestor

je o 1/3 väčšia než bežné stoličky. Nech vás nepomýlia obrázky – je veľká skoro ako kreslo 🙂 Nastaviteľné 4D podrúčky okrem výšky, hĺbky a uhlu umožnia posun do strán od sedáku a tým je priestor možné zväčšiť.

2. Komfort

Nadštandardné hrubé čalúnenie pozostáva z viacerých vrstiev s rôznou hustotou studenej HR peny, a tak váhu rozkladá rovnomerne.

3. Odolný materiál

Materiál je z oderuvzdornej pevnej textílie, ktorá bola testovaná záťažovými testami spolu so studenou HR penou, ktorá si zachováva tvarovú stálosť a nevysedí sa. V kombinácii s odolnou konštrukciou je to základ pre jej dlhú životnosť.

4. Ergonomické zdravé sedenie

Asynchrónny mechanizmus umožní nastavenie operadla nezávisle od sedáku – na sedáku je možné nastavť výšku, sklon a hĺbku. Vzduchová bedrová opierka vytvorí tú najlepšiu oporu v bedrovej časti. 4D podrúčky sú ideálne pre sofistikovanejšiu oporu rúk z pohľadu výšky, uhlu, či priestoru.

5. Nosnosť 200kg

Základom vysokej nosnosti je KGS Class 4 piest s BIFMA certifikátom kvality, ktorý bol špeciálne vyvinutý pre tento model stoličky. Šesťramenný nosný kríž rozloží váhu rovnomerne a vytvára výbornú stabilitu. Základová doska sedáku je tvorená z 9-tich vrstiev a spolu so spájacou platničkou sú z hrubšieho materiálu, preto bez problému odolá záťaži.

Táto stolička môže byť skutočnou pevnou a pohodlnou oporou, ktorá v sebe spája nielen silu, ale aj ergonomické možnosti pre zdravé sedenie. Aktuálne ju nájdete v ponuke na Alza. Stolička Mosh Elite T2+ XXL je súčasťou prémiovej rady ELITE, ktorá zahŕňa aj ďalšie dva zaujímavé modely, ktoré majú svoje špecifiká z pohľadu prémiového spracovania a rozsiahlych možností prispôsobenia.